oczyszczalnia
oczyszczalnia

Naszym pragnieniem jest by wspaniała i twórcza energia otaczała wszystkich naszych Gości, aby Oczyszczalnia sprzyjała odnowie ciała, ducha i relacji międzyludzkich. Na powierzchni 550m2, oddajemy do Państwa dyspozycji apartamenty z łazienkami oraz pokoje dwu/trzy osobowe/1 łazienka na dwa pokoje. W części otwartej Stodoły Wszystkich Świętych znajdują się, sala szkoleniowa od 30m2-150m2, sala kominkowa, jadalnia, sala do wieczornych spotkań, biesiad i tańców, kominek, bilard, stół do tenisa, piłkarzyki. Na terenie posesji znajduje się także mniejsza Stodoła św. Wita/ 70m2/ Wszystkie zabudowania otacza 10h-teren ze stawami, łąkami i lasem.

Nasza oferta obejmuje szkolenia dla grup kobiecych, szkolenia dla grup męskich, imprezy integracyjne /wielkie i małe/, przyjęcia okolicznościowe, niczym nieograniczone lenistwo przy pysznych, ekologicznych posiłkach.

Profesjonalne plenery w wielu dziedzinach sztuki, malarstwo, ceramika, grafika, nauka pozłotnictwa, kopii, malarskich i rzeźbiarskich. Weekend odnowy ciała / www.afrodytasalon.pl / mogą Państwo, korzystając z ofert salonu, przy pomocy lekarza, ułożyć indywidualny program odnowy oraz masaże. Prezentacje i degustacje alkoholi / www.pokazwhiski.pl / Opieka profesjonalnej niani do dzieci, fotograf, DJ Wkrótce zaproponujemy Państwu kąpiele w ruskiej bani. Nasza oferta zmienia się cyklicznie w zgodzie z porami roku. Udostępniamy ją wraz z cennikiem z 3 miesięcznym wyprzedzenie na naszej stronie internetowej. Gościmy wyłącznie grupy zorganizowane.

Serdecznie Zapraszamy